Členové redakce

Katalpa7_3

Katalpa_přehled

Časopis 4

Sedmý ročník vycházel ve školním roce 2007-2008 a během roku se nám podařilo připravit tři zajímavá čísla. Na jeho vydávání se podíleli žáci 1.-9. tříd ZŠ Studánka spolu s třídními učiteli a vyučujícím českého jazyka.

7. 12. 2007

Podzimní Katalpa

Minulý týden jsme vydáním nového čísla Katalpy zahájili již sedmý ročník existence našeho školního časopisu. Na jeho přípravě se stejně jako v předchozích letech podíleli žáci naší školy a najdete v něm plno zajímavých článků. Pokud máte chuť se do něj podívat, tak si jej můžete stáhnout zde . Určitě nebudete litovat.

2. 3. 2008

Únorová Katalpa

Tento týden vyšlo druhé číslo Katalpy. Můžete se v něm dočíst vše, co se stalo na naší škole od posledního vydání. Jestliže si jej stáhnete, jistě při jeho čtení nebudete litovat.

7. 6. 2008

Prázdninová Katalpa

Právě vyšlo poslední číslo Katalpy v letošním školním roce. Tentokrát se můžete dočíst o našich zážitcích z výletů, exkurzí nebo škol v přírodě a na léta strávené na škole také zavzpomínali naši deváťáci. Časopis si můžete stáhnout zde a zároveň Vám přeje mnoho hezkých chvil při jeho čtení.

30/8/2008