Členové redakce

žáci ZŠ Studánka


Korektor

Ilona Jílková


Grafická úprava

Jiří Mandys


Links

Katalpa6_1

Katalpa6_2

Katalpa6_3

Katalpa6_4

Katalpa_přehled


Časopis 4

Milí čtenáři, s novým školním rokem je tu nové vydání Katalpy. Pokračujeme v duchu minulých let a tak se i tetos můžete už teď těšit na nové články. Všichni věříme, že se nám i letos podaří uchovat si vaši čtenářskou přízeň a že Katalpa zůstane vaším stálým dobrým kamarádem.

Šestý ročník vycházel ve školním roce 2006-2007. Podařilo se pro Vás připravit čtyři čísla. Na jeho vydávání se podíleli žáci 1.-9. tříd ZŠ Studánka.

10. 12. 2006

Podzimní Katalpa

První letošní číslo vyšlo v tomto týdnu a celé ho pro vás připravili žáci jednotlivých tříd školy. Máte-li chuť podívat se, co napsali, může si jej stáhnout zde.

16. 2. 2007

Lednová Katalpa

Koncem ledna spatřilo světlo světa již druhé číslo školního časopisu Katalpa. Stejně jako předchozí číslo je nabito řadou zajímavých článků z dění ve škole nebo příběhů, které pro vás napsali vaši spolužáci.

2. 5. 2007

Jarní Katalpa

Dnes vyšlo již třetí číslo školního časopisu Katalpa. I tentokrát je v něm plno zajímavých článků z dění ve škole. Navíc je doplněno několika slohovými pracemi a jednou pohádkou. Máte-li trochu času, tak neváhejte a nakoukněte do něj

16. 2. 2007

Prázdninová Katalpa

Právě vyšlo prázdninové číslo časopisu a jako vždy je v něm plno zajímavých článků. Opět v něm najdete několik literárních prycí našich žáků. Volný čas si můžete zpestřit vyluštěním osmisměrky nebo se pokusit odpovědět na náš test.

30/8/2007